Magia Obrazu Fotografia reklamowa » Fotograf reklamowy Śląsk. Profesjonalna fotografia wnętrz, sesje biznesowe i produktowe, w tym apetyczne sesje kulinarne. Umów się na termin wykonania zdjęć dla Twojej firmy!

Nocna fotografia architektury – Biblioteka Publiczna

Nocna fotografia architektury jest bardzo ciekawą formą zaprezentowania budynku wraz z jego oświetleniem po zachodzie słońca. Długo czekaliśmy na idealny moment aby zrobić te zdjęcia. Przy dobrej pogodzie, z ciekawym niebem, z zapalonymi już światłami, gdy biblioteka pracuje do późniejszych godzin, ale zarazem z pustym parkingiem – a musicie wierzyć, to miejsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców! W końcu się udało i z przyjemnością dzielimy się z Wami efektami sesji.

Nocna fotografia architektury – Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach

Gdy tylko rozpoczęła się budowa z niecierpliwością czekaliśmy, aż będzie można korzystać z zasobów budynku. To zdecydowanie jedno z najnowocześniejszych miejsc tego typu jakie kiedykolwiek mieliśmy przyjemność odwiedzić (a nawet odwiedzać regularnie). Mowa o Bibliotece Miejskiej w Czechowicach – Dziedzicach. Jeśli nie znacie jeszcze tej biblioteki – zachęcamy do odwiedzenia!

nocna fotografia architektury bielsko 1 Nocna fotografia architektury   Biblioteka Publicznanocna fotografia architektury bielsko 4 Nocna fotografia architektury   Biblioteka Publicznanocna fotografia architektury bielsko 3 Nocna fotografia architektury   Biblioteka Publicznanocna fotografia architektury bielsko 2 Nocna fotografia architektury   Biblioteka Publiczna

Zobacz naszą galerię fotografii architektury: jacekbieniek.com

Skontaktuj się z nami:

  • poprzez formularz kontaktowy
  • pod numerem telefonu: 608.712.019 
  • pisząc na maila: jacekanna@gmail.com

Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/magiaobrazureklamowa i na Instagramie https://www.instagram.com/magiaobrazureklamowa/