Dzisiaj kolejne z naszych ulubionych zdjęć – sesja wizerunkowa dla firmy Niuans. Dziewczyny zaprosiły nas do swojej pracowni pełnej pozytywnej energii i naturalnej zieleni, ale przede wszystkim wypełnionej odpowiednimi dla zawodu architekta dodatkami.

Sesja powstała w szczególności w celu wykorzystania na nowej stronie internetowej pracowni oraz w social mediach. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby bez względu na branżę, w której pracujemy, „wyjść do ludzi” – pokazać pracę od środka. Dziewczyny opracowywały projekty, dobierały kolory i dodatki do wnętrz, a dzięki sesji wizerunkowej potencjalni Klienci mogą zobaczyć w jakiej sympatycznej przestrzeni powstają projekty ich domów, biur, hoteli, czy innych miejsc.

Prawda, że wyszło niezwykle sympatycznie? Tak może wyglądać również sesja Waszej firmy – umawiamy się wówczas w dogodnym terminie w siedzibie lub dowolnym innym miejscu. Przed sesją zawsze przesyłamy porady jak się przygotować, co zabrać, ubrać. Czasami dzielicie się swoimi inspiracjami. Podczas głównej części współpracy, czyli sesji zdjęciowej, staramy się, aby atmosfera była wyluzowana, abyście nie czuli się jak na planie zdjęciowym. Dzięki temu Wy czujecie się swobodnie, a zdjęcia wychodzą naturalnie. W dalszej kolejności otrzymujecie od nas zestaw zdjęć do wyboru do obróbki – wraz z naszymi sugestiami. Po selekcji, pozostaje Wam już tylko czekać na efekt końcowy – Wasze zdjęcia biznesowe i później z przyjemnością prezentować je na stronach internetowych, social mediach, czy materiałach drukowanych.

Jeśli chcielibyście umówić się na swoją sesję – zapraszamy do kontaktu 🙂

Sesja wizerunkowa – Niuans

Zobacz naszą galerię fotografii biznesowych: jacekbieniek.com

Skontaktuj się z nami:

Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/magiaobrazureklamowa i na Instagramie https://www.instagram.com/magiaobrazureklamowa/