Magia Obrazu Fotografia reklamowa » Fotograf reklamowy Śląsk. Profesjonalna fotografia wnętrz, sesje biznesowe i produktowe, w tym apetyczne sesje kulinarne. Umów się na termin wykonania zdjęć dla Twojej firmy!

Sesja biznesowa Katowice

Sesja biznesowa – Katowice oferują wiele ciekawych miejsc do wykorzystania jako tło tego typu zdjęć. Czy Wy też tak macie, że trafiając na czyjąś stronę, bez względu na to, czym się on zajmuje, zaglądacie do zakładki „o mnie” ? Lubimy wiedzieć z kim mamy do czynienia, z kim możemy pracować, dlatego tak ważne jest posiadanie profesjonalnego i aktualnego (!) portretu biznesowego. To samo dotyczy zresztą profili na portalach społecznościowych czy serwisach tylu LinkedIn. Dobre zdjęcie po prostu przyciąga uwagę i zachęca do współpracy.

Dziś zapraszamy Was na sesję biznesową, na którą umówiliśmy się w nowoczesnej przestrzeni miejskiej w Katowicach. Na sesję umówiliśmy się o poranku, dlatego nie mieliśmy problemu ze sporą ilością przechodniów, która pojawia się tam w ciągu dnia. W tej sytuacji również bohater zdjęcia nie czuje się też skrępowany obecnością innych osób, więc to dodatkowych atut.

Sesja biznesowa Katowice 2am Sesja biznesowa KatowiceSesja biznesowa Katowice 1m Sesja biznesowa KatowiceSesja biznesowa Katowice 3m Sesja biznesowa KatowiceSesja biznesowa Katowice 4m Sesja biznesowa KatowiceSesja biznesowa Katowice 5am Sesja biznesowa KatowiceSesja biznesowa KatowiceSesja biznesowa Katowice 7m Sesja biznesowa KatowiceSesja biznesowa Katowice 8m Sesja biznesowa Katowice

Zobacz naszą galerię fotografii biznesowych : https://jacekbieniek.com/fotografia-portretowa/

Skontaktuj się z nami:

  • poprzez formularz kontaktowy
  • pod numerem telefonu: 608.712.019
  • pisząc na maila: jacekanna@gmail.com

Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/magiaobrazureklamowa i na Instagramie https://www.instagram.com/magiaobrazureklamowa/