Magia Obrazu Fotografia reklamowa » Fotograf reklamowy Śląsk. Profesjonalna fotografia wnętrz, sesje biznesowe i produktowe, w tym apetyczne sesje kulinarne. Umów się na termin wykonania zdjęć dla Twojej firmy!

OPINIE O FIRMIE MAGIA OBRAZU

W świecie gdzie liczy się obraz i wrażenia wizualne, prowadząc biznes nie można zapominać o dbaniu o zewnętrzny wizerunek naszej firmy jak i nas samych. Mając to na uwadze w momencie tworzenia nowej firmy postanowiliśmy podejść na poważnie do tego zagadnienia. W tym celu skontaktowaliśmy się z Magią Obrazu, która wykonała dla nas profesjonalną sesję biznesowej fotografii. Zrobione dla nas zdjęcia przedstawiające członków zespołu w firmie idealnie nadają się zarówno na naszą stronę internetową, firmowy profil na facebooku, wizytówki czy banery reklamowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego jakim są profesjonalne zdjęcia, jak również z przebiegu całej współpracy odznaczającej się miłą atmosferą i profesjonalizmem. Całość przebiegała bardzo sprawnie, dzięki doskonałemu przygotowaniu fotografa oraz wcześniejszym poradom i sugestiom na temat tego w jaki sposób powinniśmy przygotować się do sesji zdjęciowej. Serdecznie polecamy współpracę z Magią Obrazu.

Dobra Marka

 

Jedną z większych obaw jakie miałam przed jakąkolwiek sesją fotograficzną, to brak mojego rozluźnienia, czego zdecydowanie nie dałoby się ukryć przed obiektywem. Dołożyć do tego mój brak doświadczenia na detale, których ja nie widzę, a na zdjęciu jak na tacy… czyli dłoń trochę wyżej/niżej, ubranie lekko skręcone, krzywy włos, itp. 😉 …temu wszystkiemu świetnie stawiają czoła Ania i Jacek z „Magia Obrazu” 🙂 Z nimi z minuty na minutę czułam większą swobodę przed obiektywem 🙂 Do dziś jestem pod wrażeniem jak oboje się uzupełniają podczas prowadzenia sesji. Jacek widzi to odpowiednie światło i poradzi jak lepiej złapać filiżankę by dobrze było na zdjęciu, a Ania poprawi naturalnie kosmyk włosów i zauważy, że bluzka się lekko przekręciła, co na co dzień nie ma znaczenia, a na zdjęciu w oczy kole 😉 Bardzo dobrze się czułam w „rękach” tej ekipy 🙂 Dodając do tego, że od pierwszego emaila świetna komunikacja i wsparcie, kończąc na terminowej realizacji zlecenie – ZDECYDOWANIE POLECAM.

Ewa Potopianek

 

Współpraca z „Magią Obrazu” to czysta przyjemność. Sesja produktowa była bardzo wymagająca i szczegółowa. Przeznaczenie wykonywanych zdjęć postawiło przez wszystkimi wysoko poprzeczkę. Nie sądziliśmy ze można to robić tak szybko i sprawnie jak Jacek i Ania. Pełen profesjonalizm. Doskonała wiedza i szybkość realizowania zlecenia. Zatrzymujemy dane kontaktowe i z niecierpliwością czekamy na kolejny realizowany projekt.

Rewers

 

Z Magią Obrazu zetknąłem się przy okazji sesji biznesowej, która pozwoliła ukazać pełne zaangażowanie, poświęcenie i profesjonalizm w każdym calu. Pełne doradztwo od pierwszego telefonu pozwoliło na szybka i sprawna sesje zdjęciowa. Polecam

Piotr Madeja

 

Otwierając własną firmę, każdemu zależy na tym, żeby móc zacząć z przytupem. Dla mnie oczywistym było aby nowo otwarta działalność, z względu na branżę, była identyfikowana bezpośrednio z moją osobą. Dlatego zdecydowałam się na sesje biznesową. Zaczęłam poszukiwania fotografa ale z każdą kolejną otwieraną stroną traciłam nadzieję, że znajdę kogoś kto spełni moje oczekiwania – aż tu nagle www.jacekbieniek.com i przełom! Piękne zdjęcia, różnorodność i bogata oferta. Napisałam i mimo wyjazdu odpowiedź dostałam w sekundę! To się nazywa solidna firma, dbałość o klienta mimo wszystko. Otwartość, zaangażowanie i pomoc od samego początku! Jestem pod ogromnym wrażeniem pasji i zamiłowania do swojej pracy. Życzę każdemu aby współpraca układała się tak dobrze jak nam. Już wiem, że będę polecać Magię Obrazu każdej osobie, którą znam i wiem, że sesja biznesowa to nie jedyny wspólnie zrealizowany projekt, gdyż praca z takimi ludźmi to sama przyjemność.

Jestem szczęśliwa, że miałam możliwość pracy z takimi profesjonalistami.

Klaudia Stępień – Agencja Esa

 

Gorąco dziękuję za realizacje dla naszej pracowni. Zdecydowanie polecam Was dalej, znalazłam u Was wszystko to czego potrzebowałam i szukałam. To jest przede wszystkim słowność i terminowość, zaangażowanie które przełożyło się na szukanie rozwiązań i zrozumienie tematu oraz bardzo dobre umiejętności techniczne. Wszystko to przełożyło się na piękne zdjęcia! Będę wracać.

Basia – Rozwesel.pl

 

Inwestowaniem w mieszkania na wynajem oraz pod sprzedaż zajmuje się już od kilku lat. Wraz ze wzrostem popularności tej formy inwestowania wśród wielu osób, zaobserwowałem na rynku coraz większą konkurencję. Aby móc wyróżnić się w Internecie ze swoją ofertą na tle innych ogłoszeń wystawianych na portalach nieruchomościowych, postanowiłem zainwestować w profesjonalne sesje fotograficzne moich mieszkań. Tutaj z pomocą pojawiła się Magia Obrazu. Dzięki  profesjonalnemu podejściu do tematu oraz wysokiej jakości wykonanych zdjęć odnotowałem od razu zwiększone zainteresowanie moimi ofertami. A taki właśnie efekt chciałem osiągnąć. Warto również wspomnieć, że cała nasza współpraca odbywała się w znakomitej atmosferze cechującej się serdecznością oraz otwartością na potrzeby i sugestie klienta. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu i efektu całej współpracy i polecam firmę Magia Obrazu każdemu kto pragnie mieć profesjonalne zdjęcia dla swojej firmy oraz dodatkowo ceni sobie wysoką jakość i kulturę współpracy.

Jacek H.

 

Korzystałem z usług Magia Obrazu już dwukrotnie, do zdjęc ślubnych oraz zdjęć portretowych. Jakość świadczonych usług, świetny kontakt oraz zrozumienie potrzeb klienta zachęcają do skorzystania z oferty ponownie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jeszcze raz gorąco polecam !

Paweł Krupa  

 

Kilkukrotnie miałam okazję współpracować z firmą Magia Obrazu. Wspólnie wykonaliśmy sesje zdjęciowe zrealizowanych przeze mnie projektów wnętrz, a także powierzyłam im moją fotografię wizerunkową.

Za każdym razem wykazywali się rzadko spotykanym profesjonalizmem oraz wyczuciem tematu. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i żadne przeszkody nie stanowią dla nich problemu. Zdjęcia są bardzo dobrej jakości, z umiejętnie wyważoną równowagą pomiędzy funkcją i artyzmem.

Jeszcze wielokrotnie będę korzystała z usług Magii Obrazu, a wszystkim poszukującym dobrego fotografa z czystym sumieniem polecam!

Ewa Linert, In2Home

 

Magia obrazu… Jakiś czas temu chciałam zrobić sesję reklamową ( prowadzę zajęcia jogi). Ponieważ wcześniej widziałam plenerowe zdjęcia sesji ślubnej małżeństwa Bieniek i byłam nimi zauroczona, od razu pomyślałam o nich. I był to strzał w dziesiątkę! W ustalony dzień pogoda nam dopisała (chyba mają w tym zakresie układy z Naturą ) i pierwszy dzień wiosny był upalny, więc mogliśmy ćwiczyć jogę na trawie. Żeby zdjęcia były różnorodne fotografowie ( prywatnie również ćwiczący jogę) chętnie włączyli się w sesję jako modele. Cała sesja, mimo profesjonalizmu pary, była bardziej zabawą i przyjemnością, niż żmudną pracą ( a zaznaczam, że nie znoszę pozować do zdjęć!).
Zdjęcia wyszły przepiękne i ciągle w swoich reklamach zajęć wykorzystuję je, mimo, że już trochę czasu od ich zrobienia upłynęło. Bardzo dziękuję za magię jogi w Waszych obrazach!!

Kinga Ratajczak

 

 

 

opinie magia obrazu, referencje magia obrazu, fotografia reklamowa bielsko, zdjecia reklamowe bielsko, fotografia produktowa bielsko, fotograf reklamowy czechowice, fotografia reklamowa slask, fotograf reklamowy slask, fotografia reklama bielsko, fotografia komercyjna slask, oryginalne fotografie produktowe bielsko, fotograf czechowice, fotografia bielsko,opinie magia obrazu, referencje magia obrazu, fotografia reklamowa bielsko, zdjecia reklamowe bielsko, fotografia produktowa bielsko, fotograf reklamowy czechowice, fotografia reklamowa slask, fotograf reklamowy slask, fotografia reklama bielsko, fotografia komercyjna slask, oryginalne fotografie produktowe bielsko, fotograf czechowice, fotografia bielsko,opinie magia obrazu, referencje magia obrazu, fotografia reklamowa bielsko, zdjecia reklamowe bielsko, fotografia produktowa bielsko, fotograf reklamowy czechowice, fotografia reklamowa slask, fotograf reklamowy slask, fotografia reklama bielsko, fotografia komercyjna slask, oryginalne fotografie produktowe bielsko, fotograf czechowice, fotografia bielsko,
opinie magia obrazu, referencje magia obrazu, fotografia reklamowa bielsko, zdjecia reklamowe bielsko, fotografia produktowa bielsko, fotograf reklamowy czechowice, fotografia reklamowa slask, fotograf reklamowy slask, fotografia reklama bielsko, fotografia komercyjna slask, oryginalne fotografie produktowe bielsko, fotograf czechowice, fotografia bielsko,

 

Skontaktuj się z nami:

* poprzez formularz kontaktowy

* pod numerem telefonu: 608.712.019

* pisząc na maila: jacekanna@gmail.com

Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/magiaobrazu oraz Instagramie www.instagram.com/magiaobrazureklamowa